Subsidie actie
Eind oktober maakten wij een eindejaarsactie bekend waarmee uitzendorganisaties tot €5.000,- subsidie konden ontvangen voor hun zelfbedachte project dat de duurzame inzetbaarheid van uitzendkrachten zou bevorderen.
Met als doel: Uitzendorganisaties uitdagen om buiten de gebaande paden te denken en innovatieve activiteiten te bedenken die ook in de toekomst voortgezet zouden kunnen worden. Activiteiten die niet in de bestaande regelingen van Doorzaam passen, maar die wel bijdragen aan de gezondheid en/of ontwikkeling van hun uitzendkrachten.
Winnaars
Met trots maken we de volgende winnaars bekend:
· Keser
· Manpower
· Projob
· Slager
· Sprout9
· Timing
· Unique
De 18 winnaars gaan samen met hun uitzendkrachten aan de slag met hun creatieve project ten behoeve van de duurzame inzetbaarheid.
Samen werken aan duurzame inzetbaarheid
Van een Vitaliteitsvoucher tot aan themamiddagen, trainingsdagen en webinars. Met de duurzame inzetbaarheid van de uitzendkrachten in het oog zijn wij als Doorzaam erg blij met alle inzendingen en zijn wij erg benieuwd naar het eindresultaat van al onze winnaars.
Aan alle uitzendorganisaties en uitzendkrachten; succes! We kijken uit naar alle leuke berichten op social media over jullie uitgevoerde projecten! Vergeet Doorzaam niet te taggen, zodat we jullie mooie initiatieven kunnen zien.